Jesteśmy polskim producentem elektrycznych ogrzewaczy olejowych z siedzibą w Krakowie. Nasza firma istnieje od ponad 30 lat na rynku elektrotechnicznym. W procesie produkcji naszych wyrobów duży nacisk kładziemy na przyjazne oddziaływanie na środowisko naturalne. Do produkcji wykorzystujemy materiały dostarczone przez sprawdzonych, wieloletnich dostawców: wysokiej jakości materiały hutnicze oraz elementy elektrotechniczne renomowanych europejskich firm. Jakość produktów jest naszym największym priorytetem a surowa kontrola jakości stosowana jest na każdym etapie procesu produkcji.

Zdobyta wiedza i praktyka a także długoletnia współpraca oraz poznanie potrzeb klientów pozwoliły nam stworzyć dobry polski produkt. Wysoką jakość naszych produktów potwierdza uznanie i satysfakcja klientów rynku skandynawskiego, gdzie od kilkudziesięciu lat z powodzeniem eksportujemy elektryczne ogrzewacze olejowe. Nasza firma także na polskim rynku wypracowała sobie opinie dobrej marki, z roku na rok zdobywamy nowych klientów i ich uznanie, ciągle podnosząc jakość swoich produktów. Na nasze wyroby udzielamy 24 miesięcznej gwarancji. Klientom służymy wieloletnim doświadczeniem oraz fachową pomocą.

Polski producent

elektrycznych ogrzewaczy olejowych

Ponad 30 lat na rynku elektrotechnicznym

Historia naszej firmy

1987 rok

W 1987 roku przy ulicy Zamojskiego w Krakowie na 100m2 powierzchni, rozpoczyna pracę mały zakład rzemieśliczy.

1988 rok

W 1988 roku uruchomiony zostaje drugi wydział produkcyjny przy ulicy Suchy Jar.

1990 - 2000 roku

W roku 1990 główna siedziba elpe i zakład produkcyjny zostają ulokowane przy ulicy Centralnej. Dotychczasowe obiekty produkcyjne przy ulicy Zamojskiego i Suchy Jar stają się oddziałami produkcyjnymi. Budynek przy ulicy Centralnej pozostaje głównym zakładem do września 2000 roku

2000 rok

We wrześniu 2000 roku firma Elpe przenosi się do nowych własnych obiektów ( 30-797 Kraków, ul. Tadeusza Śliwiaka 16 ), w których skoncentrowana jest cała produkcja, magazyn i biura.