Elektryczne ogrzewacze olejowe ze sterownikiem analogowym

Elektryczne ogrzewacze olejowe ze sterownikiem cyfrowym

Zobacz naszą ulotkę prezentującą grzejniki Elpe.

 

Ogrzewacze

Ogrzewacze są niezwykle istotnym urządzeniem, szczególnie w okresie zimowym. Dają bowiem ciepło, umożliwiają normalne funkcjonowanie, zapobiegają zaleganiu pleśni i wilgoci w mieszkaniu, mogących być powodem wielu chorób i schorzeń. Cechą charakterystyczną naszych grzejników jest to, że zostały zaprojektowane z myślą o ekologii. Ich wnętrze zamiast wody wypełnia olej mineralny co czyni je wysoce energooszczędnymi. W naszej ofercie znajdują się grzejniki olejowe, sterowane za pomocą sterownika analogowego bądź cyfrowego. Ich poziom funkcjonalności i dopracowania szczegółu odpowiada nawet najbardziej wymagającym nabywcom krajowym, jak i zagranicznym.

Sterownik analogowy a cyfrowy

Sterownik cyfrowy posiada większą ilość funkcji. Poza podstawowymi, które pełni także sterownik analogowy, panel cyfrowy umożliwia także przyspieszenie nagrzewania oleju mineralnego, ustawienie obniżenia temperatury w nocy, a także funkcję CHILD, która odpowiada za zabezpieczenie przez oparzeniem się dzieci nagrzaną powierzchnią grzejnika. Obydwie opcje są komfortowe i intuicyjne w użytkowaniu. Wybór odpowiedniego ogrzewacza powinien opierać się jednak o swoje osobiste potrzeby i preferencje, a także miejsce, w którym grzejnik zostanie zamieszczony. Jeśli głównym użytkownikiem będzie osoba starsza, sterownik analogowy może okazać się bardziej funkcjonalny.

Kontakt

W przypadku dodatkowych pytań bądź wątpliwości dotyczących naszych produktów serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego, za pośrednictwem numeru podanego na górze każdej witryny na naszej stronie. Zadowolenie i usatysfakcjonowanie klienta są bowiem naszym priorytetem.