Najważniejszym zadaniem grzejników jest dawanie ciepła. Czy to wszystko? Otóż nie. Oprócz ogrzewania pomieszczeń, w okresie zimowym zapobiegają zaleganiu pleśni oraz wilgoci. Jest to o tyle ważne, że występowanie tych dwóch czynników niesie ze sobą zagrożenia bezpośrednio dla zdrowia. Nasze grzejniki nie wysuszają powietrza, nie spalają kurzą, są bezwonne i ciche. Dbają zarówno o zdrowie osób przebywających w pomieszczeniach, jak i o środowisko ponieważ wypełnione są olejem mineralnym, a nie wodą. To rozwiązanie pozwala na dłuższe utrzymanie ciepła przez te urządzenia, co sprawia, że są energooszczędne. Nasze grzejniki na prąd mogą być zainstalowane dosłownie wszędzie, zarówno na ścianie  jak i na podłodze (dzięki kompletowi zawieszek stopek). Są płaskie, w białym kolorze, dzięki czemu wpisują się doskonale w każdy design mieszkania.

grzejnik panelowy

Grzejnik na prąd może posiadać sterowanie analogowe lub cyfrowe. Analogowe sterowanie ogrzewaczem daje możliwości takie jak: praca manualna, przełącznik trybu komfort/redukcja, programator tygodniowy, funkcja wykrycia otwartego okna czy funkcja adaptacyjnego startu. Sterownik analogowy dodatkowo posiada bezpiecznik termiczny, który odpowiada zarówno za zabezpieczenie przed przegrzaniem, jak i zminimalizowanie ryzyka oparzenia się na przykład przez dzieci. 

Natomiast sterowanie cyfrowe daje znacznie więcej możliwości ustawienia ogrzewania. Oprócz tych występujących w sterowaniu analogowym, cyfrowe daje możliwości takie jak: Funkcja TURBO, czyli szybkie grzanie, pozwalające na bardzo szybkie nagrzanie się grzejnika. NIGHT, to funkcja pozwalająca na automatyczne zredukowanie temperatury w nocy. Kolejną możliwością jest ograniczenie temperatury powierzchni grzejnika oraz funkcja CHILD, która zapewnia ochronę dla dziecka przed ewentualnym oparzeniem. 

Grzejnik na prąd dla alergików

Ogrzewanie domu alergika uczulonego na roztocza czy kurz jest szczególnie ważne. Oprócz samego grzania, grzejnik na prąd musi również chronić osobę uczuloną od tych zagrożeń. Zarówno alergicy, dzieci, jak i osoby starsze mogą spokojnie korzystać z grzejników z naszej oferty. Chcąc dbać o ich zdrowie, zaprojektowaliśmy nasze grzejniki tak, aby były ekologiczne, bezwonne, by wytwarzały przyjemny mikroklimat pomieszczeń oraz nie wysuszały powietrza ani nie spalały kurzu. 

Wielu ekspertów twierdzi, że to właśnie wysuszanie powietrza i spalanie kurzu powstałego na grzejnikach powoduje wiele alergii, które w konsekwencji prowadzą do chorób układu oddechowego. Wyeliminowanie tych czynników sprawia, że nasze grzejniki są odpowiednie zarówno dla alergików, dzieci, jak i osób chorych czy starszych. Nie będzie konieczne osobne nawilżanie powietrza różnymi nawilżaczami, nie trzeba będzie ponosić dodatkowych kosztów z tym związanych, ponieważ nasz grzejnik na prąd zadba o to sam. 

Dlatego proponujemy Państwu grzejnik na prąd wyprodukowany w Polsce, ze stali, napełniony specjalnym olejem grzewczym. Łatwy w montażu nawet na ścianie, przyjazny dla alergików i dzieci. Posiada zabezpieczenie przed przegrzaniem. Dostępny ze sterowaniem analogowym i cyfrowym. Na wszystkie grzejniki z naszej oferty dajemy 24 miesiące gwarancji. 

Grzejnik olejowy opinie

Bezpłatna wycena usługi

Po wysłaniu wiadomości nasi doradcy niezwłocznie się z nią zapoznają i prześlą wyczerpującą odpowiedź.