Grzejniki Kraków – elektryczne rozwiązanie dla nowoczesnych domów i firm

Zastosowanie ogrzewania elektrycznego w domach to coraz chętniej wybierana opcja podczas remontów czy budów domów. Wybierając tę opcję mamy zagwarantowaną ekonomię oraz nowoczesność zastosowaną w domu. Grzejniki Kraków – wybierz najlepszą opcję. 

Grzejniki elektryczne wypełnione olejem 

Zaletą tego rozwiązania jest niewątpliwie fakt, że grzejniki elektryczne wypełnione specjalnym olejem mineralnym, nagrzewają się szybciej i dłużej utrzymują ciepło, niż ich odpowiedniki wypełnione wodą. Dodatkowo nie mamy problemów z zapowietrzeniem lub odpowietrzeniem grzejnika, gdyż ich wypełnienie w żadnym momencie nie „ucieka” z grzejnika. Jednak zalet tego rozwiązania jest więcej – sama substancja została wyprodukowana specjalnie po to, aby ogrzewać nasze mieszkania, czego nie można powiedzieć o wodzie.

Pozostałe zalety grzejników na prąd

Posiadając w swoim domu ogrzewanie elektryczne nic nie pozostawiamy przypadkowi i kontrolować możemy każdą chwilę grzania. Dzieje się tak dzięki opcjom, takim jak:

  • Opcja wykrywania otwartego okna – umożliwia ona automatyczne wyłączenie się grzejnik wówczas, gdy wykryje on otwarte okno. Wpływa to znacząco na koszty związane z eksploatacją, ponieważ eliminuje to całkowicie produkowanie pustej energii, czyli ciepła, które nie ogrzewa pomieszczenia.
  • Termostat – umożliwia ustawienie temperatury i utrzymywanie jej przez grzejnik, co sprawia, że nie musimy kontrolować poziomu ciepła na grzejnikach i mamy pewność, że ustawione przez nas 25 stopni, będzie nadal utrzymywane. 
  • Programowanie tygodniowe – umożliwia ustawienie harmonogramu grzania na cały tydzień, co sprawia, że zajmujemy się grzejnikiem jedynie raz na tydzień, gdy ustawiamy wspomniany harmonogram. W ramach tej funkcji możemy ustawiać zmienne temperatury o konkretnych porach dnia i nocy.
  • Funkcje dla rodziców – czyli CHILD oraz ograniczenie temperatury na powierzchni grzejnika – pozwala ona usunąć całkowicie ryzyko poparzenia się przez dziecko o gorącą powierzchnię grzejnika.
  • TURBO – czyli funkcja umożliwiająca natychmiastowe nagrzanie się grzejnika i pomieszczenia do wyznaczonej temperatury. Doceniana przez naszych Klientów najczęściej w łazienkach, gdy przygotowując się na prysznic lub kąpiel dla dziecka, można szybko ustawić, by w łazience panowała przyjemna temperatura. 

Dla kogo dedykowane jest ogrzewanie elektryczne?

Mit jakoby ogrzewanie na prąd było bardziej kosztowne niż alternatywne źródła takie jak: gaz, drzewo lub węgiel upadł. Dziś wiemy, że ogrzewanie elektryczne pomaga oszczędzić znaczące kwoty właśnie dzięki (między innymi) wyżej wspomnianym funkcjom, które umożliwiają kontrolę nad produkowaniem energii. Zatem grzejniki Kraków dedykowane są dla:

  • Domów i mieszkań prywatnych
  • Biur
  • Garaży i wszelkich pomieszczeń użytkowych 

Wybór wydaje się prosty, lepszy jest bardziej nowoczesny i ekonomiczny system grzewczy – czyli elektryczny. Grzejniki elektryczne wypełnione olejem są opłacalną inwestycją, która z pewnością się zwróci.