Gdzie zamontować grzejnik olejowy ścienny?
Ze względu na uniwersalne zastosowanie, grzejnik na prąd możemy zamontować w każdym miejscu oraz pomieszczeniu. Doskonale sprawdzi się jako ogrzewanie dodatkowe, w momencie, gdy tradycyjna instalacja grzewcza okaże się niewystarczająca. Przeczytaj i sprawdź, gdzie warto zamontować grzejnik olejowy ścienny.

Gdzie i dlaczego warto zamontować grzejnik olejowy ścienny?

  • Mieszkaniach oraz domach – grzejnik olejowy ścienny umieszczony może zostać w każdym typie pomieszczenia. Solidna konstrukcja oraz wysoka norma szczelności sprawiają, iż urządzenie umiejscowić można w łazience oraz wnętrzach, w których panuje duża wilgotność powietrza. Ogrzewanie elektryczne jest idealnym rozwiązaniem dla świeżo upieczonych rodziców, bowiem posiada przydatne, typowo rodzicielskie funkcje. Opcja CHILD uniemożliwia oparzenie się powierzchnią grzejnika, funkcja TURBO w ekspresowym tempie wypełnia pomieszczenie ciepłym powietrzem, natomiast NIGHT obniża temperaturę we wnętrzu nocą.
  • Biurach oraz zakładach pracy – praca urządzenia elektrycznego jest cicha i bezwonna, nie zakłóca zatem wykonywania innych czynności. Elegancki oraz minimalistyczny wygląd komponuje się z pozostałym wyposażeniem wnętrza, niezależnie od stylu, w jakim jest ono utrzymane. Praca manualna oraz programator tygodniowy pozwalają zaprogramować grzejnik olejowy ścienny tak, aby jego praca była automatyczna oraz niezakłócona.
  • Instytucjach użyteczności publicznej – ze względu na nieduży rozmiar oraz optymalny kształt, grzejnik na prąd zamontować można w niewielkich metrażowo pomieszczeniach. Jest to bardzo istotna cecha, ponieważ wiele wnętrz posiada ograniczoną powierzchnię, w obrębie której każde miejsce jest cenne. Urządzenie nie spala kurzu oraz nie wysusza powietrza, odpowiednie jest zatem dla szpitali, przychodni oraz gabinetów dentystycznych. Jest w pełni bezpieczne dla alergików oraz osób chorych.

W swojej ofercie posiadamy grzejniki sterowane analogowo oraz cyfrowo. Oba urządzenia umieszczone mogą być w każdym miejscu, niezależnie od jego charakteru. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.